Transportation

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. Transportation

Intelligent Transportation (Rugged Platforms for Vehicles and Railway Computing)

نوآوری در راهکارهای Embedded Computing

رایانش ابری و شبکه های ارتباطی سیار با سرعت بالا افزایش قابل توجه ترافیک اینترنت را بهمراه می آورند که حجم کار بسیار زیادی را بر روی تجهیزات شبکه قرارمیدهد. با این حال، این روند ها در حال جذب کردن حجم در حال افزایش بدافزارها، ویروسها و دیگر خطرات امنیتی اطلاعات پیچیده و بخوبی آماده شده هستند. بنابراین، ارائه دهندگان خدمات و صاحبان زیرساخت ها خواستار پلت فرم های نوآورانه نسل بعدی می باشند که توسط پردازنده هایی با کارایی و توان بالا جهت ساختن فایروال ها و سایر وسایل امنیتی سخت افزاری به منظورانجام بازرسی عمیق packet ها و اسکن کامل و سریع ویروسها هدایت میشوند. Lanner فعالیت های خود را برای بیش از سه دهه در صنعت امنیت اطلاعات در حال رشد سریع وقف نموده وهمچنان پیشگام درتامین تجهیزات نوآورانه و نسل بعدی پلت فرم های سخت افزاری با معماری پیشرفته باقی مانده است. طبق نشریه معتبر Gartner Magic Quadrants 46 شرکت مرتبط در زمینه فایروال شبکه های سازمانی، UTM، LANهای سیمی و بی سیم، بهینه سازی WAN و تحویل اپلیکیشن ها، فعالیت دارند که 39% از این 46 شرکت، از سخت افزارهای ساخته شده توسط Lanner استفاده می کنند. تا سال 2017، Lanner بيش از 2 ميليون کالای تجهیزات شبکه را حمل نمود که نقطه عطفی در فعالیت شرکت محسوب میگردد و این امر، تعهد قدرتمند Lanner درطراحی پلت فرم شبکه های برتر در این زمینه را نشان میدهد. Lanner برای سه سال متوالی از سال 2015 تاکنون پنج نشان “جایزه عالی تایوان” را برای پلت فرم های شبکه آز آن خود کرده است. ما بدلیل نیاز صنعت به تجهیزات شبکه با کیفیت بالاتر، پیشرفته تر و قوی تر، تخصصمان را ادامه خواهیم داد و از مشتریان وشرکای تجاری خود با تمام توان و مسئولیت حمایت خواهیم کرد تا همه بتوانیم با یکدیگررشد کنیم.

چرا Lanner را انتخاب کنیم؟

بدون جایگزینی مکرر اغلب قطعات، سیستم ها می توانند به طور گسترده ای در محیط های مختلف استفاده شوند

متحدان قدرتمند

عضویت Lanner در اتحادیه های پیشگامان صنعت، ما را قادر می سازد تا آخرین فناوری را ارائه نموده و چرخه عمر محصولاتمان را گسترش دهیم

Intel®

Lanner یک عضو وابسته ی شرکای سازندگان شبکه ای Intel، جامعه ی توسعه دهندگان SDN / NFV ، ادغام کنندگان سیستم،OEM ها و ارائه دهندگان راه حل متعهد به توسعه مدولار، راه حل های مبتنی بر استاندارد در فن آوری های اینتل می باشد.

Cavium® Networks

تجهیزات پردازش شبکه ی Lanner از پردازشگرهای RISC کم مصرف و ارتقاء یافته از نظرعملکرد، ازشرکت Marvell® وCavium که برای برنامه های کاربردی و مهم مانند IPS، VPN واسکن ویروس ها تخصص یافته اند ساخته شده است

Broadcom®

Broadcom® یک نوآور و رهبر جهانی در اریه راه حل های نیمه هادی (Semiconductor Solution) برای ارتباطات سیمی و بی سیم است. Lanner محصولات با پردازنده های Broadcom را ارائه می دهد.

Mellanox Technologies

فن آوری Mellanox تامین کننده InfiniBand به صورتend-to-end و نیز اریه دهنده راه حل ها ی اتصال Ethernet و خدمات برای سرورهای مرکز داده و سیستم های ذخیره ساز می باشد.

Versa Network

شبکه Versa یک فروشنده نوآور در بازار SD-WAN و SD-Security است. راه حل های Versa ارائه دهندگان خدمات و شرکت های بزرگ را قادر به تبدیل WAN و شبکه های شاخه ای برای دستیابی به مزایای بی نظیر کسب و کار می نماید.

nxp Semiconductors N.V.

NXP Semiconductors N.V.پیشــــــگام جهانی در ارایه راه حل در خصــــوص اتصال امن برای برنامه های کـــاربردی جاسازی شده (embedded) است. NXP حامل نوآوری در خودروهای متصل شده بصورت امن، امنیت و حفظ حریم خصوصی بصورت end-to-end و راه حل های اتصال هوشمند دربازار است.

خدمات طراحی و ساخت

گزینه های سفارشی سازی گسترده

Lanner راه حل های سخت افزاری سفارشی را برای برنامه های کاربردی مهم با فرایند تولید مدیریت شده به لطف خدمات طراحی و تولید داخلی خود فراهم میکند.

مهندسی برای عملیات قابل اطمینان

با منابع برق اضافی، فن های قابل تعویض در حالت روشن ومیانبرهای LAN، این تجهیزات شبکه، شبکه شما را حتی زمانی که اتفاق غیر منتظره رخ می دهد همچنان ساپورت می کنند.

جدیدترین و سریع ترین پردازنده

جدیدترین پردازنده های Intel® Xeon®, Core™, Celeron® and Atom™ ® امنیت شبکه را با بازده مطلوب و در عین حال مصرف برق کم انجام می دهند. Lanner همچنین با پردازنده های Cavium® و Broadcom® جهت ارائه پلتفرم های شبکه مبتنی بر RISCبه فعالیت میپردازد.

ویژگی های شبکه پیشرفته

استفاده ازمس و فیبر در10/25/40/100 GbE مقیاس پذیری با قابلیت منسوخ نشدن (با استفاده از ماژول های NIC) میانبرهای پیشرفته LAN شتاب دهی توان عملیاتی شبکه موتور رمزنگاری کمک سخت افزاری قابلیت کنترل از راه دور

تراکم پورت Best-In-Class

Lanner تراکم پورت بی سابقه ای را برای تجهیزات شبکه 2U/6U مهندسی کرده است. هر پلت فرم با استفاده از تکنولوژی بلید یا ماژول، می تواند به نیازهای بهینه شما پیکربندی شود.

طیف کاملی تجهیزات شبکه Lanner

Lanner دارای طیف گســــترده ای ازتجهیزات شبکه از جمله فایروال های budget desktop با پـردازشگرهای روی برد (on board processors) و همچنین تجهیزات هیبرید پیشرفته با پردازشگرهای چندگانه ، گزینه های expansion، و اطمینان از ویژگی های افزونگی (redundancy features)می باشد. لنر هر دو تجهیزات x86 و RISC را که می تواند با کارت های شتاب و ماژول های expansion همراه باشد برای ایجاد تجهیزات کامل ارائه می دهد.

مهندسی نرم افزار

“این مهندسان، BIOS یا سفت افزار(firmware) ضروری را در پلت فرم شما با کمک تیم نرم افزاری Lanner پیاده سازی میکنند. متخصصین توسعه نرم افزار ما می توانند BIOS، firmware، driver ها و سطح API لازمه را برای اطمینان از ارتباط یکپارچه بین سخت افزار و نرم افزار آن اپلیکیشن ایجاد و سفارشی نمایند.”

مهندسی نرم افزار

مهندسان Lanner دارای مهارت بسیار بالایی در مواجهه با بسیاری از مسائل مربوط به طراحی در بورد ها و سطح و مرتبه مکانیکی از جمله تهویه، لوازم جانبی و غیره میباشند. محصولات Lanner که به دقت مورد آزمایش قرار میگیرند، می تواند در مقابل طیف گسترده ای از پارامترهای محیطی مقاومت نمایند تا ثبات محصول در مجموعه ای از برنامه های کاربردی تضمین نمایند.

مهندسی الکترونیک

این مهندسین بهترین ها را از میان مجموعه ای از بورد ها و قطعات درسطح پلت فرم انتخاب میکنند تا تجهیزات و یا راه حل های کامل و مطلوبی بر اساس نیاز شما به هر برنامه کاربردی خلق نمایند. مشارکت های استراتژیک Lanner به ما اجازه می دهد تا آخرین فناوری ها در صنعت برای ارائه به مشتریان با طیفی از گزینه های غنی تر آمیخته گردند.

پلت فرم های قوی برای رایانش خودروها و راه آهن

کامپیوترهای وسایل نقلیه و راه آهن شرکت Lannerبه گونه ای طراحی می شوند تا به صورت چند منظوره در وسایل نقلیه به کار گرفته شوند، سطوح بالایی از پایداری و قابلیت اطمینان را ارائه دهند و همچنین توازن مناسبی از اندازه، هزینه، عملکرد و مصرف انرژی در آن ها رعایت شده باشد.

این کامپیوترها در سری های V و R بوده و دارای ویژگی های کلیدی زیر هستند:

جی پی اس، گلوناس و سنسور G به صورت آنبرد

دارای یک دریافت کننده ی جی  پی اس و گلوناس به منظور ردیابی موقعیت و یک حسگر G برای هشدار به راننده.

کنترل استارت

یک کنترل استارت کاربر پسند تعبیه شده است که با خاموش و روشن شدن موتور، کامپیوتر وسیله  ی نقلیه را خاموش و روشن می نماید.

بازه ی گسترده ی ولتاژ ورودی

با ولتاژهای رایج سازگاری دارد که شامل 9 تا 36 VDC برای کاربرد خودرو و 9 تا 154 VDC برای کاربرد راه آهن است. بدین ترتیب کارهای سازگار انجام شده و سربار کاهش پیدا می کند.

دارای استانداردهای کامپیوترهای ویژه محیط حمل و نقل

تمامی کامپیوترهای سری V به گونه ای طراحی شده اند که الزامات گواهینامه ی E-Mark (E13) را دارا هستند

طراحی بدون فن

این سیستم ها بدون بخش هایی که به کرات جابجا می شوند، می توانند در محیط های مختلف نصب شوند.

ارتباط بی سیم

از ماژول های Wi-Fi, 3G, 4GوLTE پشتیبانی کرده و برای برقراری شبکه ی بی سیم نیز آنتن دارد.

اتصال دهنده های M12

سری های R همراه با اتصال دهنده های M12 بوده و ارتباط های قوی و ضدارتعاش و مطمئنی را فراهم می کنند.

پشتیبانی از CAN BUS

ماژول CAN Bus با پروتکل های J1939 و J1708 طراحی شده و به دستگاه های خارجی اجازه می دهد که رفتارهای رانندگی را برای ارجاعات بعدی تحلیل کنند.

پورت های چندگانه ی PoE

طراحی پورت های چندگانه ی PoE این اجازه را به سیستم ها می دهد که به هنگام اتصال با دوربین های نظارت IP برای ضبط کردن آنی به عنوان NVRهای از راه دور عمل کنند.

آزمایش ضربه و ارتعاش با استانداردهای نظامی

همچنین در برخی از مدل ها یک کیت تعلیق در نظر گرفته شده که به مقاومت در برابر ارتعاش کمک می کند. سری های V با MIL-STD-810G سازگار بوده و تست های ضربه و ارتعاش را پشت سر گذاشته است.

خدمات اطلاع رسانی و مدیریت راهبری

یکپارچه سازی و ارایه خدمات در وسیله نقلیه یکی از رایج ترین روش های ارتقا یا سفارشی سازی وسایل نقلیه، به ویژه برای خدمات تجاری است. گزینه های نصب و راه اندازی پس از فروش شامل بسیاری از ویژگی های فن آوری مانند کنترل شخصی در خودرو، نظارت بر رفتار راننده، سرگرمی های چند رسانه ای، بهینه سازی مسیر و ارتباطات همراه است. با این وجود، ادغام مجموعه های پیچیده سنسورها، کنترل کننده های الکترونیکی، تبدیل آنالوگ به دیجیتال، شبکه جریان داده، ماژول های GPS و سایر زیر سیستم های سخت افزاری در خودرو، یک کار چالش برانگیز است. بنابراین، آنچه مورد نیاز صنعت حمل و نقل است، یک کامپیوتر صنعتی چند منظوره در خودرو است که رابط تمام دستگاه های سخت افزاری و زیر سیستم در ماشین باشد.

کاربردهای هدف

اطلاعات مسافر سرگرمی های چند رسانه ای هات اسپات وای  فای بهینه سازی مسیر Video streaming ارتباط راننده با مرکز ردیابی با GPS TPMS نظارت بر رفتار راننده سیستم هشدار اضطراری سیستم مشاور راننده

LVC- 2001 به عنوان کامپیوتر چند منظوره در وسیله نقلیه که تمامی این سرویس ها را به صورت یکپارچه ارائه میدهد استفاده میگردد. LVC- 2001 با داشتن دو پورت USB و دو پورت COM، ارتباط با کنترل کننده های روشنایی، تنظیمات صندلی و سیستم های چند رسانه ای را فراهم می کند. جهت تامین حریم خصوصی، LVC- 2001 توسط اتصالات DIO امکان راه اندازی و تنظیم پارتیشن شیشه توسط راننده را فراهم میکند. همانطور که سرگرمی نقش مهمی در تجربه مسافرتی دارد، این سیستم یک پورت HDMI و یک پورت VGA برای عملکرد نمایش ارائه می دهد. به منظور ارائه ارتباط بی سیم برای مسافران، LVC- 2001 با سوکت های مینی PCIe داخلی که از سیم کارت ریدرها پشتیبانی می کند و پروتکل های WiFi / LTE برای فعال سازی انتقال دیتا، ویدئو استریمینگ و ارتباطات با مرکز کنترل طراحی شده است . این سیستم همچنین ارتباط بلوتوث را جهت فراهم کردن امکان کنترل های خودرو در گوشی های هوشمند یا تبلت ها ارائه مینماید. برای تامین امنیت، LVC- 2001 پورتهای I / O های صوتی برای دستگاه های اینترکام و پورت های اترنت برای اتصال با دستگاه های دوربین DVR را داراست. این کامپیوترها مطابق با استاندارد MIL-STD-810G ساخته شده اند که مقاوم در برابر ضربه و ارتعاش برای کاربرد درخودرو میباشد. علاوه بر این، LVC- 2001 را می توان به صورت اختیاری با CAN Bus پیکربندی کرد، که برای برقراری ارتباط با واحد های کنترل مانند ترمز، موتورها و تزریق سوخت برای آنالیز نحوه رانندگی در آینده استفاده می شود. از آنجا که موقعیت مکانی در خدمات حمل و نقل امری ضروری است، LVC- 2001 با داشتن اتصالات RF شامل درگاه ماژول u-blox GPS برای ردیابی مسیر و اطلاعات موقعیت مکانی به راننده و مدیران ناوگان خودرو کمک می کند.

LVC-2001

 • کنترل کننده ی بدون فن
 • سی پی یو Intel® Atom™ E3845 1.91 GHz
 • پشتیبانی از VGA/HDMI و دارای 2 پورت RJ45 GbE
 • امکان پشتیبانی از CAN Bus
 • گواهینامه ی E-Mark
 • طراحی چند منظوره I/O
 • مقاوم در برابر لرزش و ضربه

اتوبوس هوشمند

LVC-5000 به عنوان کامپیوتر کنترل مرکزی در اتوبوس ها، دستگاه های مختلف را به یکدیگر متصل کرده و خدمات هوشمندی را به راننده و مسافرین ارائه می دهد و با دفتر مرکزی ارتباط برقرار می کند. LVC-5000 ورودی و خروجی کاملی داشته که شامل حسگر GPS و G، CAN bus، COM و قابلیت های نمایش چندگانه می شود و می تواند از عهده ی اطلاع-رسانی ها و سرگرمی دیجیتالی، مدیریت ناوگان، نظارت، ضبط، هات اسپات وای فای، فرستنده ی TPMS (سیستم اندازه گیری فشار تایر)، بلیط اینترنتی ، اینترکام صوتی، کنترل در و شمارش افراد برآید و تجربه ی یک سفر ایمن و راحت با اتوبوس را فراهم کند.

کاربردهای هدف

اطلاعات مسافر علامت های دیجیتال هات اسپات وای فای اعزام ردیابی با GPS سیستم هشدار اضطراری سیستم مشاور راننده TPMS بلیط الکترونیکی

LVC-5000

 • کامپیوتر چندمنظوره ی وسیله ی نقلیه
 • سی پی یو Intel® Core i7-3517UE و تراشه ی HM65
 • Mobile NVR با 5 عدد پورت PoE
 • یک عدد هارد قابل جابجایی 5/2 اینچی
 • کیت تعلیق
 • گواهینامه ی E13

مدیریت ناوگان

به منظور بهینه کردن هزینه ی حمل و نقل و بالابردن ایمنی راننده، LVC-2001 راه حل جامعی را برای مدیریت ناوگان کامیون ها فراهم کرده است. LVC-2001 ورودی و خروجی کاملی داشته و قابلیت توسعه برای اتصال دوربین IP جلو یا عقب، اسکنر RFID، حسگر دما، مانیتور، دریافت-کننده ی TPMS، شناساگر الکل و رابط های Wi-Fi/3G/4G را دارا می باشد. کل سیستم مدیریت باعث ایمنی و کارایی بیشتر راننده و شرکت خواهد بود.

هدف

 • لجستیک دیجیتال/ مدیریت ناوگان
 • بهینه سازی مسیریابی و ارسال
 • اینترکام صوتی
 • ردیابی GPS
 • سیستم هشدار اضطراری
 • سیستم مشاور راننده کاربرد های

LVC-2001

 • کنترل کننده ی بدون فن
 • سی پی یو Intel® Atom™ E3845 1.91 GHz
 • پشتیبانی از VGA/HDMI و دارای 2 پورت RJ45 GbE
 • امکان پشتیبانی از CAN Bus
 • گواهینامه ی E-Mark
فهرست
واتس اپ شرکت مهر ویرا
ارسال از طریق WhatsApp