درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. درباره ما

شرکت مهر ماندگار ویرا

شرکت مهر ماندگار ویرا

با بهره گیری از تجارب و دانش فنی تیم خود که شامل مهندسین فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف با بیش از 30 سال تجربه ی فنی و بازرگانی در جامعه بین المللی می باشند ، اینک در زمانی که جامعه علمی و صنعتی کشور گام در راه انقلاب صنعتی نوینی می گذارد ، نقش مشاور این راه را برای خود برگزیده است و پس از بررسی های بی شمار در این امور ، نسبت به ارائه سیستم ها و سولوشن های شرکت لنر اقدام نموده است.( مشاوره ، نصب و راه اندازی)

امید آنکه دوستان و همکاران با ارائه نظرات خویش ما را در این راه بیش از پیش یاری نمایند.

ویرا مهر

کمپانی لنر

کمپانی لنر(TAIEX 6245) یکی از برترین فراهم کننده سخت افزار در جهان

شرکت لنر پیشرو در جهان در زمینه ارائه  خدمات طراحی ، مهندسی و ساخت لوازم پیشرفته شبکه و سیستم عامل های محاسباتی ناهموار کاربردی برای یکپارچه سازی سیستم ، ارائه دهندگان خدمات و توسعه دهندگان برنامه است.

طراحی، مهندسی و تولید سرویس ها برای تجهیزات پیشرفته شبکه و کاپیوتر های صنعتی نیرومند. لنر پلتفرمی با کیفیت و کارایی بالا همچنین قابل اعتماد و قابل تنظیم فراهم کرده است. امروزه، لنر بیش از 900 نیروی انسانی با تجربه در سراسر جهان داراست. دفتر اصلی در تایپه، تایوان است و همچنین دارای شرکت های تابع در ایالات متحده، کانادا و چین است.

ماموریت ما

پیشروی در صنعت با تکنولوژی نسل جدید، ارتباط با جهان به وسیله نوآوری های ارزش افزوده

چشم انداز ما

رهبری در پردازش شبکه، امنیت سایبری، صنعت و حمل و نقل هوشمند

شایستگی ما

پیشرفت متقابل، تعهد به مشتری، فعالیت زیاد و اشتیاق

نقطه عطف موفقیت شرکت لنر به دلیل رویکرد بلند مدت ما با مشتریان است و همچنین دلیل دیگر تعهد به انعطاف پذیری، کیفیت و کارایی ما بوده است. ما ساعتهای بی شماری را صرف کار با مشتریان می کنیم تا به آنها در تولید بهترین محصول ممکن برای بازار هدف خود کمک کنیم. و ما می توانیم محصولات را به سرعت به بازار ارائه کنیم تا مشتریان در رقابت، اول باشند.

فهرست
واتس اپ شرکت مهر ویرا
ارسال از طریق WhatsApp