Network Computing

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. Network Computing

Network Computing,Innovative Platforms for Next Generation Network Infrastructure

برتری و پیشگامی Lanner در تجهیزات شبکه

رایانش ابری و شبکه های ارتباطی سیار با سرعت بالا افزایش قابل توجه ترافیک اینترنت را بهمراه می آورند که حجم کار بسیار زیادی را بر روی تجهیزات شبکه قرارمیدهد. با این حال، این روند ها در حال جذب کردن حجم در حال افزایش بدافزارها، ویروسها و دیگر خطرات امنیتی اطلاعات پیچیده و بخوبی آماده شده هستند. بنابراین، ارائه دهندگان خدمات و صاحبان زیرساخت ها خواستار پلت فرم های نوآورانه نسل بعدی می باشند که توسط پردازنده هایی با کارایی و توان بالا جهت ساختن فایروال ها و سایر وسایل امنیتی سخت افزاری به منظورانجام بازرسی عمیق packet ها و اسکن کامل و سریع ویروسها هدایت میشوند. Lanner فعالیت های خود را برای بیش از سه دهه در صنعت امنیت اطلاعات در حال رشد سریع وقف نموده وهمچنان پیشگام درتامین تجهیزات نوآورانه و نسل بعدی پلت فرم های سخت افزاری با معماری پیشرفته باقی مانده است. طبق نشریه معتبر Gartner Magic Quadrants 46 شرکت مرتبط در زمینه فایروال شبکه های سازمانی، UTM، LANهای سیمی و بی سیم، بهینه سازی WAN و تحویل اپلیکیشن ها، فعالیت دارند که 39% از این 46 شرکت، از سخت افزارهای ساخته شده توسط Lanner استفاده می کنند. تا سال 2017، Lanner بيش از 2 ميليون کالای تجهیزات شبکه را حمل نمود که نقطه عطفی در فعالیت شرکت محسوب میگردد و این امر، تعهد قدرتمند Lanner درطراحی پلت فرم شبکه های برتر در این زمینه را نشان میدهد. Lanner برای سه سال متوالی از سال 2015 تاکنون پنج نشان “جایزه عالی تایوان” را برای پلت فرم های شبکه آز آن خود کرده است. ما بدلیل نیاز صنعت به تجهیزات شبکه با کیفیت بالاتر، پیشرفته تر و قوی تر، تخصصمان را ادامه خواهیم داد و از مشتریان وشرکای تجاری خود با تمام توان و مسئولیت حمایت خواهیم کرد تا همه بتوانیم با یکدیگررشد کنیم.

دپارتمان Embedded Computing

Embedded box PC های شرکت Lanner برای عملیاتهای مختلفی در محیط های کاربردی خاص، ارائه ثبات، طول عمر، قابلیت دسترسی بالا و تعادل کامل بین اندازه، هزینه، عملکرد و مصرف برق طراحی شده اند.

چرا Lanner را انتخاب کنیم؟

بدون جایگزینی مکرر اغلب قطعات، سیستم ها می توانند به طور گسترده ای در محیط های مختلف استفاده شوند

متحدان قدرتمند

عضویت Lanner در اتحادیه های پیشگامان صنعت، ما را قادر می سازد تا آخرین فناوری را ارائه نموده و چرخه عمر محصولاتمان را گسترش دهیم

Intel®

Lanner یک عضو وابسته ی شرکای سازندگان شبکه ای Intel، جامعه ی توسعه دهندگان SDN / NFV ، ادغام کنندگان سیستم،OEM ها و ارائه دهندگان راه حل متعهد به توسعه مدولار، راه حل های مبتنی بر استاندارد در فن آوری های اینتل می باشد.

Cavium® Networks

تجهیزات پردازش شبکه ی Lanner از پردازشگرهای RISC کم مصرف و ارتقاء یافته از نظرعملکرد، ازشرکت Marvell® وCavium که برای برنامه های کاربردی و مهم مانند IPS، VPN واسکن ویروس ها تخصص یافته اند ساخته شده است

Broadcom®

Broadcom® یک نوآور و رهبر جهانی در اریه راه حل های نیمه هادی (Semiconductor Solution) برای ارتباطات سیمی و بی سیم است. Lanner محصولات با پردازنده های Broadcom را ارائه می دهد.

Mellanox Technologies

فن آوری Mellanox تامین کننده InfiniBand به صورتend-to-end و نیز اریه دهنده راه حل ها ی اتصال Ethernet و خدمات برای سرورهای مرکز داده و سیستم های ذخیره ساز می باشد.

Versa Network

شبکه Versa یک فروشنده نوآور در بازار SD-WAN و SD-Security است. راه حل های Versa ارائه دهندگان خدمات و شرکت های بزرگ را قادر به تبدیل WAN و شبکه های شاخه ای برای دستیابی به مزایای بی نظیر کسب و کار می نماید.

nxp Semiconductors N.V.

NXP Semiconductors N.V.پیشــــــگام جهانی در ارایه راه حل در خصــــوص اتصال امن برای برنامه های کـــاربردی جاسازی شده (embedded) است. NXP حامل نوآوری در خودروهای متصل شده بصورت امن، امنیت و حفظ حریم خصوصی بصورت end-to-end و راه حل های اتصال هوشمند دربازار است.

خدمات طراحی و ساخت

گزینه های سفارشی سازی گسترده

Lanner راه حل های سخت افزاری سفارشی را برای برنامه های کاربردی مهم با فرایند تولید مدیریت شده به لطف خدمات طراحی و تولید داخلی خود فراهم میکند.

مهندسی برای عملیات قابل اطمینان

با منابع برق اضافی، فن های قابل تعویض در حالت روشن ومیانبرهای LAN، این تجهیزات شبکه، شبکه شما را حتی زمانی که اتفاق غیر منتظره رخ می دهد همچنان ساپورت می کنند.

جدیدترین و سریع ترین پردازنده

جدیدترین پردازنده های Intel® Xeon®, Core™, Celeron® and Atom™ ® امنیت شبکه را با بازده مطلوب و در عین حال مصرف برق کم انجام می دهند. Lanner همچنین با پردازنده های Cavium® و Broadcom® جهت ارائه پلتفرم های شبکه مبتنی بر RISCبه فعالیت میپردازد.

ویژگی های شبکه پیشرفته

استفاده ازمس و فیبر در10/25/40/100 GbE مقیاس پذیری با قابلیت منسوخ نشدن (با استفاده از ماژول های NIC) میانبرهای پیشرفته LAN شتاب دهی توان عملیاتی شبکه موتور رمزنگاری کمک سخت افزاری قابلیت کنترل از راه دور

تراکم پورت Best-In-Class

Lanner تراکم پورت بی سابقه ای را برای تجهیزات شبکه 2U/6U مهندسی کرده است. هر پلت فرم با استفاده از تکنولوژی بلید یا ماژول، می تواند به نیازهای بهینه شما پیکربندی شود.

طیف کاملی تجهیزات شبکه Lanner

Lanner دارای طیف گسترده ای ازتجهیزات شبکه از جمله فایروال های budget desktop با پردازشگرهای روی برد (on board processors) و همچنین تجهیزات هیبرید پیشرفته با پردازشگرهای چندگانه ، گزینه های expansion، و اطمینان از ویژگی های افزونگی (redundancy features)می باشد. لنر هر دو تجهیزات x86 و RISC را که می تواند با کارت های شتاب و ماژول های expansion همراه باشد برای ایجاد تجهیزات کامل ارائه می دهد.

Network Devices

موتور CPU اینتل با فضای اشغال شده ی کم (low footprint)

برای پاسخگویی به تقاضا برای ساختن کارآمـد network edge ، شـرکتLanner آخرین نسـل پردازنده های Intel® Atom™ and Celeron® را برای تأمین نمودن دروازه امنیتی ورودی/ UTM برای SMB ها یا انشعابات شبکه بکار میگیرد.

فناوری Quick Assist Intel

این موتور امنیتی کمک-سخت افزاری نه تنها برای بهینه سازی رمزنگاری و برنامه های فشرده سازی اطلاعات ، بلکه برای ذخیره سازی چرخه پردازشگر برای پردازش برنامه های کاربردی و مهم در حالی که بهبود عملکرد کلی سیستم را مدیریت میکند، طراحی شده است.

میانبر پیشرفته LAN

پورت های میانبرLAN حتی اگر یک دستگاه در خط خاموش باشد یا هنگ کرده باشد نیز اجازه ی ترافیک بی وقفه ی شبکه را میدهد. مهندسان Lanner عملکرد میانبر استاندارد برای فراهم نمودن قابلیت اطمینان بالاتر و کنترل انعطاف پذیرتر را بهبود بخشیده اند.

اتصال بی سیم RF

تجهیزات شبکه Lanner وای فای همزمان، LTE دوتایی، اسلات های mini-PCIe expansion برای ماژول های WIFI/3G/LTE RF و آنتن خارجیبرای اتصال شبکه ی بیسیم رابطور برجسته نشان میدهد.

طراحی بدون فن

فن های سیستم، بعنوان یکی از مستعد خطا ترین قطعات، از تجهیزات شبکه،حذف شده اند؛ در حالی که در عین حال اجازه داده میشود تا دفع حرارت ازبالای محفظه آلومینیومی enclosure انجام گیرد.

کیت نصب چند منظوره

برای انعطاف پذیری در نصب، تجهیزات دسکتاپ Lanner با آپشن هایDIN Rail/ VESA/ Rackmount برای نصب مناسب در هر نوع تنظیماتمحیطی سازگار می باشند.

Rackmount Network Appliances

کیت توسعه سطح داده ها (DPDK)

تجهیزات Lanner از اینتل DPDK پشتیبانی می کند که ادغام حجم کاری ارتباطی را جهت تسریع عملکرد پردازش packetهای شبکه تا 3 تا 4 برابر را مدیریت میکند.

مدیریت IPMI از راه دور

Lanner کارت های افزودنی IPMI رمزگذاری شده SSL و SDK سفارشی را برای پیکربندی، مانیتورکردن، راه اندازی مجدد و خاموش کردن ازراه دور تجهیزات شما فراهم می کند.

ماژول پلت فرم قابل اطمینان

تجهیزات ما از ماژول پلت فرم قابل اطمینان (TPM) که کلید های رمزنگاری یکپارچه و بوت امن را فراهم می کند پشتیبانی می کند تا از سخت افزار در برابر دسترسی های غیر مجاز محافظت نماید.

کیت نصب کشویی ریلی جدید

تجهیزات Lanner با کیت نصب کشویی ریلی جدید سازگارند، که دارای طراحی بدون ابزار برای طیف وسیعی از محیط های نصب و راه اندازی می باشند.

پردازشگر و عملکرد هسته Intel و پردازشگر Xeon

تجهیزات rackmount شرکت Lanner آخرین پردازشگرهای سروری® Intel و® Xeon را که برای ارائه کارایی و عملکرد بالا به عنوان نسل بعدی فایروال های مستقر در شبکه سازمانی و زیرساخت های ابری بهینه سازی شده را بطور برجسته نشان می دهند.

ماژول ها و کارت های مقیاس پذیر

افزایش کارایی و عملکرد تجهیزات شبکه شما با بیش از 20 میانبر گوناگون ماژول های Ethernet مسی یا فیبری ازجمله آپشن های LAN 1/10/40/50 / 100GbE و همچنین کارت های شتاب دهنده افزودنی، تونل زنی و رمزگذاری با کارایی بالا را فراهم مینمایند.

طراحی جهت دسترس پذیری بالا

برای اطمینان از عملکرد بدون توقف شبکه بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته، تجهیزات Lanner طراحی جهت دسترس پذیری بالا شامل پورت های مدیریت دوگانه، فن های خنک کننده دارای قابلیت تعویض بصورت روشن و منابع برق اضافی را پشتیبانی میکند.

NIC Modules

عملکرد و پهنای باند تجهیزات شبکه خود را با ماژول های شبکه قابل تعویض جدید Lanner بهبود ببخشید. این ماژول ها تجهیزات شبکه را قادر به پردازش packetهای بیشتر در برنامه های کاربردی مانند DPI, IPS/IDS و بهینه سازی WAN میسازند.

پردازشگر و عملکرد

انتخاب از طیف گســترده ای از ماژول های شبکه طراحی شده توســــط آخرین فن آوری هـــــای CPU / chipset اینتل که شامل Intel® X540/XL710, Fortville XXV710 و نیز کنترلرهای اترنت های چند میزبانه FM10420 و بیشتر می باشند.

سازگاری و مقیاس پذیری گسترده

Lanner سازگاری و مقیاس پذیری گسترده ای را توسط طراحی ماژولی سفارشی ارائه می دهد. ماژول های ما با تست های استقامتی و سازگاری، تایید شده و با تجهیزات شبکه موجود و نیز آینده ما سازگار می باشند.

سفارشی سازی ماژول ها

شما قدرت انتحاب از میان بیش از 20 ماژول شبکه اترنت از جمله RJ-45، فیبر، میانبر (by pass) و سرعت انتقال از 40GbE, 25GbE,10GbE , 1GbE تا حتی GbE 100 خواهید داشت. Lanner همچنین دارای ماژول های توسعه PCI-E برای ذخیره سازی داده ها، اتصال به وای فای، transcoding ویدئویی و بیشتر می باشد.

زمان رسیدن به بازار

با هدف سرعت بخشیدن به زمان ورود به بازار محصولات (از مرحله ی ایده تا تولید محصول و ارایه در بازار)، Lanner مدل های استاندارد ما را براساس برنامه های کاربردی خاص شما سفارشی سازی می نماید.

Accessories

کارت های شتاب

کارت های شتاب دهنده VPN ما، تونل زنی با عملکرد بالا و خدمات رمزگذاری مناسب را برای برنامه های سایت به سایت و دسترسی از راه دور ارائه می دهند. این شتاب VPN مبتنی بر سخت افزار جهت مدیریت کردن توابع ریاضی تکراری اما حجیم که برای IPsec مورد نیازهستند بهینه سازی شده است. خالی نمودن رمزگذاری، به کارت کمک می کند تا نه تنها پردازش رمزگذاری IPsec را بهبود بخشد، بلکه عملکرد فایروال های گران قیمت را نیز حفظ می کند. به عنوان یک جزء جدایی ناپذیر از بسیاری از تجهیزات VPN و UTM های گرانقیمت، کارت های VPN لنررا می توان بر روی مادربرد یکپارچه نمود.

راهکار F.A.S.T. لنر

تجهیزات خود را برای محیط های پویای امروزه طراحی و سفارشی کنید با راه حل های F.A.S.Tاین راه حل های چند منظوره انعطاف پذیر (Flexible)، قابل تنظیم(Adaptable) ، مقیاس پذیر (Scalable)و قابل تعویض (Transformable) با تجهیزات Lanner سازگار بوده و برای رها سازی، گسترش و تسریع اتصال تجهیزات شبکه، ذخیره سازی، انتقال داده های ویدئویی و قابلیت های محاسبات باز، توسعه یافته است.

ماژول های ارتباطی

Lanner انتخاب های گسترده ای از ماژول های NIC که از 1/10/40/100GbE با رابط های مسی و فیبر، و همچنین طراحی PoE یا TAP آماده پشتیبانی میکند را ارائه می دهد.

ماژول های ذخیره سازی

ماژول های ذخیره سازی قابل تعویض جدید از دستگاه های ذخیره سازی استاندارد اصلی، از جمله SSD ها یا هارد های 2.5 اینچ، HDD های 3.5 اینچ و درایو NVMe SSD با قابلیت عدم منسوخ شدن، پشتیبانی میکند.

ماژول های توسعه PCI-Express

برای پاسخگویی به نیازهای متنوع در پروژه های محاسبه باز (open-compute)، Lanner ماژول های توسعه PCIe را به همراه کارت های شتاب برای پردازنده های گرافیکی (GPU)، عملکرد شبکه و پردازش جریان، ارائه مینماید.

ماژول های انتقال داده یا اطلاعات ویدئویی

Lanner ماژول های انتقال داده ویدئویی که به راحتی قابل تعویض می باشند و جریان ویدئویی با کیفیت بالا و محتوای ویدئوی bandwith-hungry را انتقال میدهند، فراهم می کند.

Advanced Network Platforms

HTCA-6600 Architecture

Redundancy کامل و دسترسی بالا

به تمام CPU تیغه، تیغه های I / O شبکه، فن های خنک کننده N + 1 و واحد های تغذیه در طراحی کامل کارآیی برای اطمینان از قابلیت دسترسی بالا و قابلیت 99.9999٪ به روز رسانی می باشند.

تیغه های I/O شبکه کاملا ماژولی

تحهیزات شبکه پیشرفته Lanner دارای نهایتاً 6 کابل کشی جلو، تیغه های I / O شبکه قابل تعویض می باشند. 2 اسلات تیغه بالایی برای سوئیچ یا تیغه های Ethernet NIدر نظر گرفته میشوند؛ در حالی که 4 اسلات دیگر تنها برای تیغه های Ethernet NI مورد استفاده قرار میگیرند.

تطابق FIBS وNEBS

تجهیزات Lanner با طراحی NEBS / FIBS جهت براورده سازی نیازهای حامل های کلیدی شبکه های مخابراتی، سازگارند.

PCI-Express و گزینه های ذخیره سازی

برای رعایت الزامات معماری محاسبه باز (open compute)، تجهیزات Lanner می توانند تا 12 عدد هارد دیسک یا 3.5 SSD اینچی و 6 عدد اسلات PCIe برای گسترش با کارت های شتاب را پشتیبانی نمایند.

ظرفیت سوئیچینگ با سرعت بالا

برای پاسخگویی به نیازترافیک شبکه حامل (career-grade)، لنرازآخرین پردازنده های packet برای ارائه توان عملیاتی با سرعت بالای 100 گیگابایتی با ظرفیت نهایتاً 1.2Tbps بهره می گیرد.

تیغه های دارای چند محاسبه گر

تجهیزات شبکه پیشرفته Lanner قادرند با عرضه ی عملکرد فوق العاده و قدرت پردازش، تا 6 تیغه ی پردازنده را میزبانی کنند و از نهایتاً 12 پردازنده دو هسته ای اینتل Xeon® E5-2690 v3 / v4 با مجموع 144 هسته میزبانی نمایند.

فهرست
واتس اپ شرکت مهر ویرا
ارسال از طریق WhatsApp